МІСІЯ І ЦІННОСТІ

НАША МІСІЯ

Створювати високоякісне класичне ігристе вино для розвитку національної культури виноспоживання й просування української продукції на міжнародному ринку.

НАШІ ЦІННОСТІ

Традиції і якість. Ми дбайливо зберігаємо і примножуємо секрети виноробства і шампанізації, закладені в період заснування й становлення нашого підприємства в середині ХХ століття. Традиції виробництва передаються з покоління в покоління. Часи змінюються, якість артемівського ігристого залишається незмінною.

Репутація. Ми знаємо, що в конкурентній боротьбі на ринку перемагає той, хто будує чесний бізнес і бореться за клієнта, використовуючи головну конкурентну перевагу - високу якість продукції. Підтверджена багаторічною роботою висока репутація підприємства серед співробітників, партнерів, клієнтів і міжнародних експертів - наш головний актив.

Професіоналізм. Надаючи всі умови для роботи персоналу, ми також піклуємося про його професійне зростання в технологіях, менеджменті і корпоративній культурі. На усіх етапах виробництва - від вибору виноматериалов до доставки продукції споживачеві - ми працюємо тільки з кращими фахівцями, що знають і люблять свою справу.

Інновації. Зберігаючи класичні традиції виробництва, що передбачають обов'язкове використання ручної праці, ми постійно впроваджуємо нові високотехнологічні цикли виробництва, рекомендовані кращими Шампанськими Домами Франції. Ми уважно вивчаємо міжнародні тенденції і розробляємо нові рішення в створенні нових унікальних продуктів. Традиції, помножені на інновації, – основа нашого лідерства на вітчизняному ринку ігристих вин.