КЛАСИЧНА ШАМПАНІЗАЦІЯ
КЛАСИЧНА ШАМПАНІЗАЦІЯ
 
ЗАПРОШЕННЯ НА ЕКСКУРСІЮ
ЗАПРОШЕННЯ НА ЕКСКУРСІЮ
 
ПРОФЕСІОНАЛИ РЕКОМЕНДУЮТЬ
ПРОФЕСІОНАЛИ РЕКОМЕНДУЮТЬ

«Артвайнерi»

«Артвайнерi» – найбільше підприємство в Східній Європі з виробництва ігристих вин класичним пляшковим методом. Увесь цикл виробництва в «Артвайнерi» розташований на глибині більше 72 метрів у підземних гіпсових тунелях, що цілий рік зберігають унікальні мікрокліматичні умови – постійну температуру і вологість.

Загальна площа підземних штолень, у яких одночасно зберігається 30 млн. пляшок артемівського ігристого вина, складає понад 25 га. Перевірені часом традиції виробництва, а також новітні технології й устаткування дозволяють виробляти ігристе вино за якістю порівняне з продукцією кращих світових виробників.

Ось вже більш ніж півстоліття – завдяки високим стандартам якості, орієнтації на споживача, впровадженню інноваційних методів виробництва, єдності і професіоналізму команди – підприємство по праву вважається лідером галузі.

04.07.2018

Коллектив ARTWINERY поздравляет директора по производству и качеству Поваляеву Людмилу Анатольевну с юбилеем!

Мы искренне желаем Вам крепкого здоровья, успехов во всех сферах жизни, новых достижений в профессиональной деятельности, благополучия, душевной гармонии и счастья. Пусть каждый ваш день начинается с искренней улыбки и хорошего настроения, а любимая работа приносит радость.

детальніше
02.07.2018

«Артвайнері» святкує п'ятиріччя мережі CHARTE BAR

29 червня мережу фірмових шампань-барів відсвяткувала своє 5-річчя. Першу сторінку в історії проекту CHARTE BAR компанія «Артвайнері» відкрила в 2013 році. У квітні цього року до родини CHARTE BAR приєдналося новий заклад мережі в ТРЦ Sky Mall. На сьогоднішній день закладу мережі CHARTE BAR успішно функціонують в найбільш відвідуваних торгових центрах столиці: ТРЦ Ocean Plaza, ЦУМ, Sky Mall і Gulliver.

детальніше
29.06.2018

ARTWINERY відзначає день заснування підприємства

29 червня нашому підприємству виповнилося 68 років. Дозвольте привітати всіх вас з цією датою і побажати всім вам успіхів у професійній діяльності, благополуччя і щастя в особистому житті, стабільності і процвітання нашого підприємства!

детальніше