УНІКАЛЬНИЙ ТЕРУАР
УНІКАЛЬНИЙ ТЕРУАР
 
ПРОФЕСІОНАЛИ РЕКОМЕНДУЮТЬ
ПРОФЕСІОНАЛИ РЕКОМЕНДУЮТЬ
 
ВСЕ ЗАРАДИ ТЕБЕ!
ВСЕ ЗАРАДИ ТЕБЕ!

«Артвайнерi»

«Артвайнерi» – найбільше підприємство в Східній Європі з виробництва ігристих вин класичним пляшковим методом. Увесь цикл виробництва в «Артвайнерi» розташований на глибині більше 72 метрів у підземних гіпсових тунелях, що цілий рік зберігають унікальні мікрокліматичні умови – постійну температуру і вологість.

Загальна площа підземних штолень, у яких одночасно зберігається 30 млн. пляшок артемівського ігристого вина, складає понад 25 га. Перевірені часом традиції виробництва, а також новітні технології й устаткування дозволяють виробляти ігристе вино за якістю порівняне з продукцією кращих світових виробників.

Ось вже більш ніж півстоліття – завдяки високим стандартам якості, орієнтації на споживача, впровадженню інноваційних методів виробництва, єдності і професіоналізму команди – підприємство по праву вважається лідером галузі.

07.03.2019

Від щирого серця вітаю Вас з прекрасним весняним святом – Міжнародним жіночим днем!

В цей прекрасний день бажаю Вам здоров'я і жіночого щастя, любові і радості, душевної гармонії і відмінного настрою, віри в свої сили і добрих змін у житті! Нехай збудуться всі Ваші найзаповітніші бажання і мрії!

детальніше
01.01.2019

Сердечно вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом!

Бажаємо Вам, щоб 2019 рік приніс позитивні зміни, наповнив життя радістю, оптимізмом і подарував безліч щасливих моментів!

детальніше
20.12.2018

Новорічний сюрприз від ARTWINERY для шанувальників елітної класики

Напередодні Нового Року компанія «Артвайнері» приготувала ще один сюрприз шанувальникам елітних ігристих вин. Новий бренд в колекції компанії – ТМ ARTWINE відноситься в категорії престижних і знакових вин, призначених тільки для тих, хто вибирає краще.

детальніше