Новини

25.07.2018

«Артемівське» - безумовний лідер ринку ігристих вин України

За даними агентства маркетингових досліджень «MRC Brand» в першому півріччі 2018 р безумовним лідером ринку ігристих вин України стала торгова марка «Артемівське».

Згідно з рейтингом продажів від компанії «MRC Brand» за перші 6 місяців 2018 року – ТМ «Артемівське» посіла перше місце в ТОП-30 найбільш продаваних брендів серед ігристих. Частка продажів ТМ «Артемівське» на ринку становить 16,24% (у пляшках). При цьому в рейтингу брали участь всі ігристі вина, представлені на вітчизняному ринку, як українського, так і зарубіжного виробництва.

Артемівське безумовний лідер ринку ігристих вин України

Торгова марка «Артемівське» є флагманом в портфелі брендів компанії ARTWINERY (раніше Артемівський завод шампанських вин). Всі ігристі вина марки «Артемівське» виробляються виключно за класичною технологією – традиційним пляшковим способом з витримкою в пляшці від 9-ти місяців до 3-х років.

Довідка: дослідницька компанія «MRC Brand» представлена на ринку з 2010 року. Основним напрямком діяльності організації є роздрібний аудит – аналіз вторинних продажів в національних мережах України. Основна мета компанії – забезпечення своїх клієнтів оперативної і достовірної інформацією для прийняття вивірених стратегічних і тактичних рішень.

усі новини