Новини

KRIMART - світ змінюється, смак залишається
16.06.2011

KRIMART - світ змінюється, смак залишається

У 2011 році колекція ігристих вин KRIMART знаходить новий вид, завдяки європейському рестайлингу, проведеному провідними англійськими дизайнерами з компанії Claessens International. Міняється дизайн етикету і фольги на шийці пляшки, - замість традиційного чорного етикету, що раніше використався для усієї лінійки ігристих, з'являється палітра этикетів в п'яти колірних рішеннях: - сріблястий (зеро), - чорний (экстра-брют), - золотистий (мускатне брют), - рожевий (рожеве брют), - червоний (червоне брют).

детальніше
Глобалізація збуту
07.06.2011

Глобалізація збуту "Артемівськ Вайнері": від Великої китайської стіни до Біг-Бена

Цієї весни на карті розвитку експортного напряму діяльності "Артемівськ Вайнері" з'явилися два важливих для нас нових маркера, таких, що визначають курс на глобалізацію збуту українських ігристих вин.

детальніше
Французький пікнік від Artemovsk Winery
04.05.2011

Французький пікнік від Artemovsk Winery

На початок сезону пікніків Artemovsk Winery приготувало сюрприз для цінителів ігристого, - з 5-го травня в продаж поступить розширена лінійка міні-версії "Артемівського" об'ємом 0,2 літра. Окрім "Артемівське біле брют" в колекцію увійдуть також "Артемівське біле напівсухе" й "Артемівське біле напівсолодке". Тепер любителі фуршетів зможуть легко різноманітити асортимент столу різними сортами ігристого навіть на природі.

детальніше
ЗАТ
12.04.2011

ЗАТ "АЗШВ "Артемівськ Вайнері" змінив назву

За рішенням зборів акціонерів, у зв'язку з приведенням діяльності підприємства у відповідність із Законом України "Про акціонерні товариства", з 11 квітня 2011 року назва Закритого акціонерного товариства "Артемівський завод шампанських вин "АРТЕМІВСЬК ВАЙНЕРІ" (код в ЄДРПОУ 00412168) змінено на Приватне акціонерне товариство "Артемівськ Вайнері" (код в ЄДРПОУ 00412168).

детальніше
Новий дизайн 6-ти місних ящиків
20.03.2011

Новий дизайн 6-ти місних ящиків

З 21-го березня 2011 року продукція "Артемівськ Вайнері" (ТМ Артемівське і ТМ Крим) поставлятиметься в нових ящиках (змінений дизайн і розміри).
Новий дизайн був розроблений у рамках зміни загальної концепції фірмового стилю Artemovsk Winery.

детальніше
 1  ...  14  |  15  |  16  |  17  |  18