Новости

08.05.2017

#YOURsparklingTIMEinKYIV: зустрінь Євробачення у супроводі нового ігристого від «Артвайнері»!

Квітуче місто на схилах Дніпра – наше «місце сили» – зустрічає гостей пісенного конкурсу «Євробачення». З нагоди довгоочікуваної подiї «Артвайнері» підготувало для гостей та мешканців столиці лімітовану серію найпопулярніших марок ігристого у спеціальному урочистому дизайні, що втілює нашу любов до Києва та захоплення його неповторною музичною архітектурою.

ARTWINERY Артемівське напівсолодке ARTWINERY Артемівського біле брют

Київська панорама підкорює різноманіттям. Ранком, над монотонною музичною гаммою неспинних мостів над Дніпром з зелених пагористих схилів злітає симфонія золотих куполів старовинних церков... Вечорами – у електронному лаунжі, мов намисто, розцвітають вогні сучасного європейського мегаполісу... Стрімкий, але врівноважений. Модерний, але гордий своїм минулим. Могутній, але ніжний. Таким ми любимо Київ і так, із закоханням у нього, вшановуємо його різноманітну красу.

Отже, до старту сезону пісні та літа презентуємо нову серію «Артемівського напівсолодкого» (у білому, денному, дизайні) та «Артемівського білого брют» (у синьому, вечірньому, дизайні). Кожне ігристе доступне у пляшках об’ємом 0.75л. та 0.2л. – у всіх точках продажу Києва та у брендових барах ігристих вин CHARTE BAR (ТРЦ Ocean Plaza та ТРЦ Lavina).

Зустрінь Євробачення у Києві новим хештегом #MYsparklingTIMEinKYIV та запроси друзів разом вболівати за найзапальніші хіти.

#MYsparklingTIMEinKYIV Обираємо краще – у Києві!

все новости