Новини

12.06.2013

Місце зустрічі у великому місті: відкриття CHARTE BAR у ТРЦ «ДОНЕЦЬК СІТІ»

Відвідуючи винні форуми у найбільших світових столицях і відслідковуючи модні тенденції ринку послуг, які перетворюють простір сучасного мегаполісу, Artemovsk Winery надихнувся ідеєю популярних закладів для стильних людей – champagne bars / шампань-барів. Концепція champagne bar отримала поширення у світі завдяки ініціативам іменитих шампанських будинків Moet & Chandon, Veuve Clicquot, Louis Roederer та інших, що пропонують щирим цінителям гристих вин можливість дегустації кращих різновидів шампанського в елегантній атмосфері вишуканих винних закладів. Після вдалого шопінгу в найбільших торгових центрах Нью-Йорку, Лондона, Мілану, Берліна й Парижа можна взяти паузу – для келиха вина в шампань-барі.

29-го червня у ТРЦ «ДОНЕЦЬК СІТІ» Artemovsk Winery відкриває CHARTE BAR – концептуальне місце зустрічі для стильних людей у великому місті. Artemovsk Winery, що сприяє розвитку національній культури виноспоживання, для українського ринку взяв за основу саме демократичний європейський формат шампань-барів, особливістю якого є те, що вина продаються побокально за доступною роздрібною ціною, відмінною від звичайної ресторанної вартості. В Україні закладів сегменту HoReCa подібного формату дотепер не було.

Лаконічний інтер’єр CHARTE BAR, розрахованого на 25 місць, витриманий у спокійних тонах темного дуба й натурального каменю й органічно вписаний в атріум торгово-розважального центру як елегантний острівець спокою й розслаблення. Відвідувачі, які заглянули до бара на короткий час, можуть розташуватися за барною стійкою. Для тих, хто прагне відпочити подовше або поспілкуватися тет-а-тет, у розпорядженні зручні місця в кріслах за столиками.

У базовій винній карті CHARTE BAR представлені гристі вина KRIMART, КРИМ, «АРТЕМІВСЬКЕ», CHARTE komilfo, SOLOKING і тихі вина Бургундії й Бордо, що вироблені у Франції під ТМ CHARTE на замовлення Artemovsk Winery. До кожного замовленого келиха – комплімент від закладу. CHARTE BAR буде відкритий щодня з 10 до 22, в усі дні роботи ТРЦ «ДОНЕЦЬК СІТІ».

Відвідайте CHARTE BAR і переконайтеся, що це Ваше ідеальне місце для відпочинку, побачення або зустрічі з друзями. Воно створене для тих, хто в божевільному життєвому ритмі вміє знайти час і місце для релаксу й спілкування. CHARTE BAR – дегустація гристих і тихих вин кращої якості за доступні гроші.

CHARTE BAR – гриста пауза в музиці великого міста.

усі новини