Новини

12.11.2013

CHARTE BAR підкорює столицю: ігриста пауза – в Ocean Plaza

Після вдалого шопінгу в найбільших торгових центрах Нью-Йорка, Лондона, Мілана, Берліна і Парижа можна взяти паузу – для келиха ігристого у шампань-барі. Тепер така можливість буде і у жителів столиці.

Цієї осені відзначає свій перший день народження найбільший і модний в Україні торгово-розважальний центр «Ocean Plaza», відкриття якого в українській столиці стало значною подією минулого року. Раді повідомити, що напередодні цієї знаменної події компанією «Артемівськ Вайнері» прийнято рішення про відкриття у ТРЦ «Ocean Plaza» нового CHARTE BAR.

найбільший і модний в Україні торгово-розважальний центр Ocean Plaza

Унікальні характеристики ТРЦ «Ocean Plaza», серед яких 8-зальний кінотеатр, близько 300 магазинів провідних світових брендів, і, звичайно, найбільший публічний акваріум в Україні з 1000 мешканцями океану, ставлять його у розряд обов’язкових для відвідування місць у Києві і щодня залучають тисячі гостей. Сюди приїжджають всерйоз і надовго, тому без острівця для релаксу в океані покупок і розваг обійтися просто неможливо. На сьогоднішній день на мапі «Океану» понад 30 кафе і ресторанів, проте закладів демократичного європейського формату «шампань-бар» до недавнього часу не було.

Чому, перебуваючи в «Ocean Plaza», варто заглянути саме сюди? У винній карті CHARTE BAR буде представлено весь океан ігристих: найповніша карта напівсухих, напівсолодких і брют (ТМ KRIMART, КРИМ, «АРТЕМІВСЬКЕ», CHARTE komilfo, SOLOKING), а також тихі вина Бургундії та Бордо, вироблені у Франції під ТМ CHARTE на замовлення Artemovsk Winery. Вина продаватимуть келихами за доступною роздрібною ціною, відмінною від звичайної ресторанної вартості. До кожного келиха – комплімент від закладу.

CHARTE BAR в Ocean Plaza

Безумовна перевага CHARTE BAR, крім багатої винної карти, клієнтоорієнтованого сервісу, – тайм-бонус: Ви самі вирішуєте, провести тут годину або 10 хвилин, задоволення від дегустації гарантовано у будь-якому випадку. CHARTE BAR – це місце, де поважають Ваш час. Це пауза, яка бадьорить і надихає на продовження довгого та захоплюючого дня у сучасному мегаполісі.

Сподіваємося, що традиція дегустації нового ігристого з кожною вдалою покупкою стане доброю традицією завсідників ТРЦ «Ocean Plaza». П’ємо до дна за тих, хто в «Океані»!

Дата і час відкриття CHARTE BAR у ТРЦ «Ocean Plaza» будуть анонсовані додатково.

CHARTE BAR – Ігриста пауза в музиці великого міста.

усі новини