Новини

02.12.2013

Головний технолог Artemovsk Winery – кращий винороб року

Державна наукова установа «Всеросійський науково-дослідний інститут пивоварної, безалкогольної та виноробної промисловості» за підтримки Російської академії сільськогосподарських наук під високим патронатом Міжнародної організації винограду і вина (OIV) 18-22 листопада провела XVII Міжнародний професійний конкурс вин і спиртних напоїв. Цього року почесним номінантом конкурсу «Кращий фахівець виноробства 2013 року» стала СТОВБУР НІНА ІВАНІВНА – головний технолог ПрАТ «Артемівськ Вайнері».

Головний технолог Artemovsk Winery кращий винороб року

Завдяки високому рівню професіоналізму та майстерності Ніни Іванівни Артемівські ігристі вина славляться не лише в нашій країні, але і далеко за її межами. Це почесне звання – результат багаторічної і плідної праці, адже Ніна Іванівна Стовбур працює на підприємстві вже більше 30 років.

І на підтвердження цього, високе визнання отримав не лише Винороб, професійне жюрі відмітило і результати його діяльності. Найвищу нагороду ГРАН-ПРІ отримало ігристе вино «Артемівське біле брют» тиражу 2009 року. Золота медаль дісталася ігристому «Артемівське біле брют» тиражу 2012 року.

Головний технолог Artemovsk Winery кращий винороб року
Головний технолог Artemovsk Winery кращий винороб року
Головний технолог Artemovsk Winery кращий винороб року

«Визнання колег, фахівців і професіоналів – це краща нагорода за працю, якій ти присвятив усе своє життя», – вважає Ніна Іванівна Стовбур.

Нагадаємо, що уперше конкурс був організований у 2008 р. Конкурс проводився за правилами і під високим патронатом Міжнародної організації винограду і вина (OIV). До складу жюрі конкурсу були включені фахівці з різних країн, у тому числі експерти, дегустатори, енологи та магістри вина.

усі новини