Новини

  • Поради
  • Новини
  • Відео

5 ідей романтичної вечері від Artwinery

Розповіли про ТОП-5 варіантів ідеальної романтичної вечері спеціально до Дня Святого Валентина, а видання "Сегодня" про це написали.
Розповіли про ТОП-5 варіантів ідеальної романтичної вечері спеціально до Дня Святого Валентина, а видання "Сегодня" про це написали.
thumb-image-17810645
image-17810645

ARTWINERY випустила лімітоване ігристе до 30-ти річчя України

Компанія випустила тематичну новинку Artwine в етно-стилі, приурочену до важливої дати для країни - тридцятиріччя Незалежності України. Святкове ігристе стане найкращим подарунком для рідних, близьких або колег, а замовити його можна виключно в нашому інтернет-магазині або фірмовому магазині (місто Бахмут).

thumb-image-17810659
image-17810659

Власний імпорт тихих вин від ARTWINERY

Компанія піклується аби споживачі могли насолоджуватися не тільки чудовими в Україні ігристими винами, але й розширює лінійку вишуканими імпортними смаками. Саме тому ми зібрали колекцію найкращих вин з різних куточків світу і пропонуємо спробувати вам.

thumb-image-17810666
image-17810666

ARTWINERY BAR відкрився в Маріуполі

Відтепер насолодитися вишуканим келихом ігристого та смачними закусками можна на узбережжі Азовського моря. Улюблений європейський формат “шампань-барів” вже підкорив львів'ян та жителів столиці.

thumb-image-17810673
image-17810673

Справжня ігриста класика від ARTWINERY

Вишукане шампанське, виготовлене за класичною французькою технологією Шампенуа. Таке ж вишукане, смачне й неперевершене, як всесвітньо відомі французькі вина. Чи можливе подібне виробництво в Україні? Звичайно, що так, адже виробництво ARTWINERY єдине в Україні, де ігристе створюється за класичним методом і у тій самій кліматичній зоні, що й знамениті шампанські вина. Але що таке класичний метод та чим він відрізняється від акратофорного ?