Новини

24.11.2011

ARTEMOVSK WINERY отримав Золоту медаль у Росії

За результатами ХV Ювілейного Міжнародного професійного конкурсу вин і спиртних напоїв Золоту медаль отримав «Артемівськ Вайнері» за ігристе вино «КРИМ» рожеве напівсухе.

ARTEMOVSK WINERY отримав Золоту медаль у Росії

Конкурс відбувся в період з 14-го по 18-го листопада 2011 року у Москві під високим патронажем Міжнародної організації винограду й вина (OIV). Цього року участь в конкурсі брали виробники 15-ти країн світу. Всього було представлено 280 зразків, із них 98 – вина. Напої, які зайняли за результатами конкурсу призові місця, було нагорджено золотими і срібними медалями. У номінації «Ігристі вина» вищою нагородою було відзначено ігристе вино «КРИМ» рожеве напівсухе від «Артемівськ Вайнері».

Оцінка зразків продукції здійснювалась в закритий спосіб професійною дегустаційною комісією, до складу якої входили висококваліфіковані спеціалісти з України, Росії і зарубіжних країн. Висока оцінка колег, спеціалістів міжнародного класу для Артемівських виноробів – це, в першу чергу, визнання високого рівня майстерності, а також підтвердження стабільної якості продукції «Артемівськ Вайнері», яка в черговий раз гідно представила українське виноробство на міжнародному рівні.

усі новини