Новини

12.06.2012

Дочекалися! Перші два голи в нашу користь і прем'єра Євро-пляшок ігристого «Артемівське 0:2».

Ми перемогли! Розділяємо тріумфування мільйонів уболівальників, що спостерігали за видовищним футбольним поєдинком між національними збірними України та Швеції в першому матчі ЄВРО-2012 за участю нашої команди. Незважаючи на стійкий опір шведів, нам вдалося переламати гру і забити два переможні м'ячі. До сезону футбольних перемог «Артемівськ Вайнері» підготував знаковий подарунок: новий продукт «Артемівське 0:2», що є міні-версією популярного ігристого в пляшці 0,2 літра з футбольною символікою.

«Артемівське 0:2» - це не лише зручний мобільний формат пляшки з гвинтовою кришкою, але і приваблива футбольна естетика, що не залишає байдужими фанатів самої видовищної спортивної гри. Новинка відразу притягне до себе увагу тих, для кого футбол не просто захоплююча розвага, але і стиль життя.

Два голи в нашу користь - це упевнена перемога, що не залишає сумнівів в нашій силі і нашій майстерності ні в уболівальників, ні у супротивників. Побажаємо улюбленим командам перемог саме з цим рахунком і відсвяткуємо їх нові тріумфи на майданчиках ЄВРО-2012 міні-ігристим «Артемівське 0:2».

«Артемівське 0:2» поширюється в торгових точках України, а також партнерських кафе і ресторанах, які популяризують разом з нами кращі вина світу і які віддають належне великому європейському футболу.

усі новини