Новини

16.07.2012

Модна колекція від «Артемівськ Вайнері» на Holiday Fashion Week 2012 в Одесі

З 6-го по 8-е липня в Одесі проходила унікальна fashion-подія - Holiday Fashion Week, яка зібрала навколо себе велику кількість гостей і представників ЗМІ і об'єднала покази, як відомих модельєрів, так і молодих дизайнерів одягу з України, Росії, Великобританії, Боснії, Герцеговини і Румунії.

Holiday Fashion Week - це проект Ukrainian Fashion Week, що представляє нові досягнення круїзного дрес-коду, - актуального одягу і аксесуарів для вечірок, круїзів і літнього відпочинку.

Цього року вперше в Holiday Fashion Week свою преміальну колекцію представив і Artemovsk Winery. Усі учасники і гості модних показів мали можливість «приміряти» і підібрати для себе смак одного з ігристих вин KRIMART.

Тепле море, чисті пляжі, самобутні колекції, колоритна публіка і, звичайно ж, унікальні ігристі вина від ТМ KRIMART - це не просто мода, це стиль життя! Це Odessa Holiday Fashion Week 2012.

Довідка:

Покази колекцій для літнього відпочинку Holiday Fashion Week вперше пройшли у 2007 році, і відразу ж ця подія зайняла важливе місце в українському і міжнародному фешн-календарях, залучаючи до себе все більше представників світу моди.

усі новини