Новини

06.05.2016

Ігристі вина Artwinery на VINITALY 2016 у Вероні і PROWINE ASIA 2016 у Сінгапурі

У квітні в світі вина пройшли дві значущі події: ювілейна 50-а виставка Vinitaly у Вероні і перший спільний проект ProWine із Сінгапуром – ProWine ASIA. В обох заходах брала участь українська Комунікативна медіа-група D+, яка представляла свої медіа-ресурси на власному стенді і провела лекції-дегустації ігристих вин Artwinery в рамках обох виставок.

12 квітня в рамках ювілейної 50-ї виставки Vinitaly 2016 у Вероні за участю професійного сомельє і винного гіда по Італії Ганни Алексєєвої відбулася дегустація українських ігристих вин торгової марки Krimart від Artwinery. На суд міжнародних фахівців були представлені кращі зразки знаменитої колекції артемівських брют: brut-zero, extra-brut, brut rose, red brut. Дегустацію відвідали винні критики, енологи, сомельє, дистриб’ютори з країн Європи, Азії, Центральної Африки та США. Енологи, баєри та представники ЗМІ з Італії, Франції, Хорватії, Ізраїлю та інших країн по достоїнству високо оцінили якість українських вин і зацікавилися співпрацею з виробником. Фаворитом дегустації став KRIMART рожеве брют. Експерти оцінили свіжість, елегантність цього вина, відзначили аромати фруктів і легкі цитрусові тони.

Докладний звіт про результати дегустації в джерелі http://drinks.ua/ru/news/vynnaya-arena-v-verone-ukrayna-onlayn-y-nayavu

Тоді ж відбулося урочисте відкриття знаменитої виставки ProWine ASIA 2016, яка вперше проводилася в Сінгапурі. Цю значущу подію відвідали представники дистриб’юторських компаній і покупці з Індії, Малайзії, Індонезії, Китаю, Австралії та інших країн (понад 44-х).

14 квітня в рамках цього заходу відбулася презентація українського ігристого вина ТМ Charte fruits. Дізнатися про виноробство України прийшли дистриб’ютори, представники HoReCa, винних шкіл і преси. Ігристі винні напої з фруктово-ягідними ароматами Charte fruits від Artwinery безумовно підкорили серця азіатської публіки, що в черговий раз доводить високу перспективність просування української продукції на ринку Азії.

Відгуки і детальна інформація про виставку в Сінгапурі http://drinks.ua/ru/news/ProWine-ASIA-2016-vpervyie-v-synhapure

усі новини