Новини

04.08.2016

Artwinery вітає всіх любителів ігристого вина із 348-річчям шампанського!

4 серпня за традицією, закладеною французами, весь світ відзначає День Шампанського. За легендою саме в цей день у 1668 році французький чернець Дом Періньон відкрив у вині дивовижні бульбашки, які через багато років прославили провінцію Шампань на весь світ.

Artwinery вітає всіх любителів ігристого вина із 348-річчям шампанського

Більше трьох століть цей напій підкорює серця мільйонів людей. Йому складали оди, і присвячували поезію найвідоміші майстри слова, йому схилялися великі імператори і сильні світу цього, його обожнювали жінки, їм захоплювалися чоловіки.

Сьогодні Шампанське – це символ вишуканого смаку. Їм прийнято милуватися, пити не поспішаючи, насолоджуючись кожним нюансом букета і смаку. Його подають з особливих приводів або на урочистостях. Тільки ігристе вино пробуджує в нас відчуття свята, щастя, веселощів і задоволення. Воістину ігристе вино – це справжній витвір мистецтва.

Так нехай же граються завзяті бульбашки в наших келихах, нехай зірки спускаються з небес і змушують іскритися радістю наші очі, і нехай у всіх у нас завжди знайдеться привід підняти келих цього прекрасного вина!

Ігристого вам настрою!

усі новини