Новини

12.12.2016

Новий CHARTE BAR – ігриста пауза в лавині емоцій

Напередодні Нового Року CHARTE BAR приготував подарунок для всіх поціновувачів класичного ігристого. 10-го грудня відбулося відкриття ще одного закладу CHARTE BAR в самому «серці» торгово-розважального центру LAVINA на Берковецької, 6-д.

Новий CHARTE BAR в торгово-розважального центру LAVINA

ТРЦ LAVINA – новий столичний торгово-розважальний центр загальною площею 170 тис. кв. м. є найбільшим в Україні. На його території розташовані найбільший критий парк розваг в Європі, великий кінотеатр Multiplex на 13 залів, а також продуктовий супермаркет "Сільпо", магазини техніки, дитячих товарів і близько півтисячі магазинів українських і світових брендів.

Новий CHARTE BAR в торгово-розважального центру LAVINA
Новий CHARTE BAR в торгово-розважального центру LAVINA

Саме тут, в центрі лавини емоцій та шаленого шопінгу відвідувачів ТРЦ чекає затишний, елегантний і завжди гостинний CHARTE BAR. Новий бар розрахований на 100 місць і повністю повторює класичний інтер'єр свого «старшого брата» в ТРЦ Ocean Plaza. Дружня атмосфера, демократичні ціни і, звичайно ж, найповніший і різноманітний асортимент ігристого вина від ARTWINERY. Особливістю CHARTE BAR є те, що ігристі вина продаються тут побокально за доступною ціною, яка відрізняється від звичайної ресторанної вартості. У CHARTE BAR можна просто відпочити, поділитися враженнями від шопінгу або обговорити майбутню вечірку з друзями, влаштувати ділову зустріч за келихом чудового ігристого або чашкою ароматної кави. У будь-якому випадку, святковий настрій вам гарантовано, тому що ігристе вино для того й існує, щоб створювати свято в нашому житті кожен день!

Чекаємо вас в новому закладі CHARTE BAR:
м Київ, Святошинський район, вул. Берковецька, 6-д, ТРЦ Lavina

усі новини