Новини

31.10.2018

«Артемівське» біле брют – краще ігристе вино 2018 року

За підсумками дегустаційного конкурсу Міжнародної виставки Wine&Spirits-2018, «Артемівське» біле брют визнано найкращим ігристим вином, виробленим за класичною технологією.

У жовтні в Києві відбулася головна подія для виробників вина і алкогольної продукції в Східній Європі – Міжнародна виставка Wine&Spirits, яка є єдиною в Україні виставкою міжнародного масштабу.

Артемівське біле брют краще ігристе вино 2018 року

Wine&Spirits – місце зустрічі для виробників алкогольних напоїв і пива з усього світу з сомельє, імпортерами, дистриб'юторами, представниками роздрібного та ресторанного бізнесу з України та зарубіжжя.

В рамках виставки відбувся International Wine&Spirits Awards, дегустаційний конкурс вин і алкогольної продукції з усього світу. Мета конкурсу – підвищення культури споживання і надання виноробним компаніям ефективного інструменту просування своєї продукції на ринку.

Артемівське біле брют краще ігристе вино 2018 року

Провідні сомельє України та Європи надали незалежний, нейтральний і експертний вердикт по винам і алкогольної продукції. За підсумками конкурсу «Артемівське» біле брют від «Артвайнері» було визнано найкращим ігристим вином, виробленим за класичною технологією.

Отримання даної нагороди і гідна оцінка експертів і цінителів – ще раз підтверджують відповідність продукції «Артвайнері» міжнародним стандартам виноробства і високим вимогам до якості ігристих вин.

усі новини